Jestem psychoterapeutką w Analizie Bioenergetycznej.

Na Analizę Bioenergetyczną trafiłam wiele lat temu szukając sposobu na zrozumienie siebie. Uczestnicząc w warsztatach i grupach ćwiczeniowych miałam poczucie, że spotykam się z tą najbardziej autentyczną częścią mnie, do której przez wiele lat nie miałam dostępu. Piękno i bezpośredniość tej metody terapeutycznej sprawiły, że postanowiłam związać z nią swoje życie zawodowe. W tej chwili jestem certyfikowaną facylitatorką grup w Analizie Bioenergetycznej. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne afiliowane przez Florida Society of Bioenergetics Analysis pod kierunkiem Marzeny Barszcz – jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji. Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem też członkinią Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej.

Od lat jestem związana z medytacją mindfulness.

Dzięki praktyce medytacji doświadczam jak cenna jest każda chwila życia. Ukończyłam szkolenie trenerskie zorganizowane przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approaches oraz Fundację Polski Instytut Mindfulness. Posiadam certyfikat nauczyciela 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction. Brałam udział w wielu treningach i warsztatach z zakresu mindfulness i compassion. Jestem też członkinią Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR i MBCT.

Jestem doświadczonym psychologiem i trenerem.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem dyplomowaną trenerką i coachem Komunikacji opartej na empatii. Odbyłam staż kliniczny w Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie oraz na Oddziale psychiatrycznym Dziennym w części A w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Mam za sobą ponad 2000h pracy szkoleniowej. Realizowałam warsztaty i cykle szkoleniowe w szkołach i przedszkolach zarówno dla kadry pedagogicznej jak i dla dzieci i młodzieży. Pracowałam z zespołami w firmach i korporacjach, prowadziłam wyjazdowe warsztaty rozwojowe i komunikacyjne.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Pochodzę ze Śląska ale od wielu lat mieszkam z rodziną w Warszawie. Lubię wieś, powolne spacery po lesie i wędrówki po górach.