magda
kulińska

/Bądź uważny w zmianie./

coach • trenerka • nauczycielka MBSR

Zmiana- to jedyne co jest pewne w życiu. Pomagam ludziom zauważać zmiany , oswajać się z nimi i akceptować je.

 

Jestem coachycą, trenerką i praktykiem komunikacji opartej na empatii. Empatia to sposób budowania relacji oparty na autentycznym kontakcie, głębokim słuchaniu i rozumieniu rożnorodności. To podstawa mojej pracy z drugim człowiekiem.

Jestem też certyfikowaną nauczycielką 8-tygodniowego programu redukcji stresu poprzez uważność –MBSR.  Ukończyłam szkolenie trenerskie zorganizowane przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approaches oraz Fundację Polski Instytut MIndfulness. Brałam udział w wielu treningach i warsztatach z zakresu mindfulness i compassion. Moi nauczyciele to: Kristina Meinhard, Johan Tinge, Petra Meibert, Rob Nairn, Angie Ball, Anna Zubrzycki, Annick Nejevan, Megan Cowan, Chris McKenna, Daniel Rechtschaffen, Julia E. Wahl, Donal Creedon. Dzięki praktyce uważności doświadczam, jak cenna jest każda chwila życia.

Fundacja MindfulNVC , którą współtworzę razem z dwiema bliskimi mi kobietami – Eweliną i Justyną to organizacja, która uczy świadomego sposobu komunikacji.  Prowadzę szkolenia i warsztaty w szkołach, przedszkolach i korporacjach. Pracuję grupowo i indywidualnie z osobami dorosłymi i dziećmi.

Obecnie uczestniczę w szkoleniu Psychoterapeutycznym w analizie bionenergetycznej A. Lowena zorganizowanym przez Instytut Analizy Bioenergetycznej w Warszawie.

Prywatnie jestem kobietą poszukującą, żoną i mamą 3 dziewczynek. Lubię długie spacery po plaży, bycie w lesie, dotyk wody na skórze, smak ogórka kiszonego, zapach kawy …i szalone wyprawy w kobiecym gronie.