moja
społeczność

 

Społeczność „Mindfuness dla Dorosłych i dla Dzieci”

Jestem mamą 3 dzieci i to one są moimi najukochańszymi nauczycielami mindfulness. Od początku mojej przygody z medytacją interesowałam się metodami pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam 6 tygodniowy kurs zorganizowany przez amerykańską fundację Mindful Schools oraz uczestniczyłam w kilku kursach dla edukatorów, współtworzyłam także fundację Edumind – uważność w edukacji. Chciałam aby jak najwięcej rzetelnej wiedzy na temat wpływu uważności na relację dorosły- dziecko docierało do Polski. Aby jak najwięcej rodziców i dzieci mogło poznać ćwiczenia mindfulness i z nich czerpać.

W 2016 roku założyłam na facebooku stronę „Mindfulness dla dorosłych i dzieci”. Na początku nie było łatwo pisać o uważności w internecie, ale jakoś się udało!

W obecnych czasach pełnych napięcia i pośpiechu- dzieci i dorośli – potrzebują równowagi i spokoju. W społeczności Mindfulness dla dorosłych i dzieci znajdziesz wiedzę, inspiracje i narzędzia do rozwijania uważności w codziennym życiu- w domu, w pracy, w szkole. Te momenty zatrzymania uwagi są źródłem tak potrzebnego dystansu, dają możliwość złapania „oddechu” i dostrojenia do zmieniającej się rzeczywistości. W tej chwili społeczność tworzy ponad 7000 osób.

I Ty możesz dołączyć!